Doorgaan naar hoofdcontent

Mar Menor blijft sterven en dat jaagt toeristen weg

 
Mar Menor blijft sterven en dat jaagt toeristen weg
De Mar Menor en de toeristische sector die ervan afhankelijk is roepen om hulp. De binnenzee geeft alarmerende signalen. Grote hoeveelheden algen wijzen opnieuw op een te grote hoeveelheid nutriënten afkomstig van de intensieve landbouw in de omgeving.


Hind Fraihi: 'Extremistische propaganda is tuk op regelmaat'
Fraihi leidde de presentatie van haar boek Antipode in met een toespraak die je hier kunt lezen. 'Ik krijg de vraag vaak: wat heb je met extremisme?'


Ruil tijd in je tweede huis in voor luxe vakanties op unieke locaties
Heb je een prachtig tweede huis waar dan ook ook ter wereld? Hiervan geniet je een keer of vier per jaar van een heerlijke vakantie. De rest van de tijd staat het leeg of verhuur je het. Dat lijkt een goede deal, maar kan dat niet beter?


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.