Doorgaan naar hoofdcontent

Nieuwe regels start- en landingsrechten helpt bij verminderen drukte Schiphol

 
Nieuwe regels start- en landingsrechten helpt bij verminderen drukte Schiphol
Tijdelijke nieuwe slotregels voor start- en landingsrechten kunnen ervoor zorgen dat deze zomer minder vluchten vertrekken vanaf Schiphol. De nieuwe regels, die dienen als slot op de deur, gelden van 1 juni tot en met 28 augustus en zijn onderdeel van een pakket maatregelen om de drukte op Schiphol...


MHC Mobility Day - Journey to the Future of Mobility
We have the pleasure to invite you to join the event of our Platinum Sponsor: MHC Mobility Day - Journey to the Future of Mobility May 19, 20229:00-17:00DriveLand PolskaAkademia Bezpiecznej Jazdy… Read more


Paas impressie
  Een paar dagen na het Griekse Pasen vierde heel Nederland Koningsdag 2022. Een groot vreugdefeest. Stampvolle pleinen en terrassen, allemaal vrolijke en blije mensen. Iedereen ging uit z'n dak en deed mee. Geen belemmeringen, geen verplichte mondkappen of afstand houden, tenzij iemand...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.