Doorgaan naar hoofdcontent

Nieuwsbrief mei 2022

 
Nieuwsbrief mei 2022
In de nieuwsbrief van mei een interview met Gertjan Postma, onderzoeker aan het Meertens Instituut die afgelopen jaar met pensioen ging. Verder onder meer aandacht voor het Couranten Corpus met zeventiende-eeuwse Nederlandse kranten, een podcast over vergeten volksliedjes en een workshop over...


Spanje staakt subsidies aan circussen met levende wilde dieren
Het ministerie van Cultuur gaf in 2019 een periode van drie jaar voor circussen om te stoppen met het gebruik van wilde dieren in hun shows om aanspraak te kunnen blijven maken op overheidssubsidies.


Situatie Mar Menor is 'onhoudbaar'
"Er zijn geen reserveringen in de toerisme- en horecasector" voor de maanden juni, juli en augustus, aldus de toeristische brancheorganisatie voor de sector in Cartagena en omgeving. Hostecar spreekt van een "onhoudbare situatie" rond Mar Menor.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.