Doorgaan naar hoofdcontent

Present Yourself Online

 
Present Yourself Online
We spend lots of time online all day, every day. So why do many people get presenting online so wrong? Bad light, awful clothing, flat energy, technical issues, interruptions, illegible slides …


5 wandelingen met een mooi einddoel in Paznaun
Wandelen, dat kun je in Paznaun als de beste! Dit prachtige dal ligt in het uiterste zuidwesten van Tirol en wordt omringd door de machtige toppen van de Silvretta, Samnaun en Verwall. Vanuit de dorpe


Alles over de verschillende typen wandelschoenen
Er zijn een flink aantal verschillende typen wandelschoenen. Of je nu eenvoudige wandelingen op vlakke paden gaat maken of voor een pittige klim in de bergen gaat, er is voor elke soort tocht een bepa


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.