Doorgaan naar hoofdcontent

Recht op het doen van contante betalingen vastgelegd in Spaanse wet

 
Recht op het doen van contante betalingen vastgelegd in Spaanse wet
Op 28 mei is de wetswijziging van kracht geworden waarmee wordt bepaald dat consumenten het recht hebben om met cash geld te betalen. Contante betalingen mogen zodoende door geen enkel etablissement worden geweigerd.


Overwinteren in Spanje om gas te besparen
De prijzen van energie zijn zo hard gestegen dat er niet tegenop valt te bezuinigen, zo is het algemene gevoel dat overheerst. De vereniging van Onafhankelijke Reisbureaus van Duitsland heeft een oplossing.


Nederlandse denktank legt 'extreemrechtse sympathie├źn in Spaans leger bloot
Het International Centrum voor terrorismebestrijding (ICCT), gevestigd in Den Haag, neemt Spanje mee in een onderzoek naar de banden tussen extreemrechts en de krijgsmacht in een tiental Europese landen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.