Doorgaan naar hoofdcontent

Role of Labour Union – Alliance for Integrity – 31st of May 2022 – Online

 
Role of Labour Union – Alliance for Integrity – 31st of May 2022 – Online
Alliance for Integrity is delighted to invite you to their 3rd workshop on the topic- "Role of Labour Union". The online session will take place on 31st May'22 via Microsoft Teams from 16:00 till 17:00 (IST).   Labour unions have been an essential part of Indian industrial system. The session...


Fryske Akademy donderdag en vrijdag gesloten
De Fryske Akademy is in verband met Hemelvaartdag gesloten op donderdag 26 en vrijdag 27 mei. Maandag 30 mei gaan we weer aan de slag.


Dagtrip Burg Kreuzenstein
Beleef een stukje Middeleeuwen in Leobendorf! Datum: 18 juni 2022 Aanvang: 11:00 bij de ingang van het kasteel Rondleiding: Rond 12:00 Optioneel: Adelaar show om 15:00 Het kasteel Kreuzenstein, slechts een paar kilometer ten noorden van Wenen, is een van…


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.