Doorgaan naar hoofdcontent

Schoolleider / leerkracht

 
Schoolleider / leerkracht
Quito en Tumbaco, Ecuador


Gebruikte kleding wordt bouwmateriaal dankzij Catalaanse onderzoekers
'Fast fashion' zorgt ervoor dat iedereen er elke week volgens de laatste trends bij kan lopen. Maar het fenomeen zorgt ook voor eindeloze bergen kleding die niet meer gebruikt worden. Zo zou er 100.000 ton afgedankte kleding in de Atacama-woestijn in Chili liggen.


Minstens 70 beren leven in de Pyreneeën en Andorra
Volgens het Europese project LoupO, gecoördineerd door de Autonome Universiteit van Barcelona (UAB), zijn sinds 2019 minstens 70 bruine beren (Ursus arctos) en acht grijze wolven (Canis lupus) geïdentificeerd in de Frans-Spaanse Pyreneeën en Andorra.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.