Doorgaan naar hoofdcontent

Toerisme naar Spanje weer in de lift dankzij Britse toeristen

 
Toerisme naar Spanje weer in de lift dankzij Britse toeristen
Spanje verwelkomde in het eerste kwartaal acht keer meer toeristen dan in dezelfde periode vorig jaar, vooral dankzij Britse bezoekers die terugkeerden na twee jaar gezondheidscrisis, volgens officiële gegevens die donderdag werden gepubliceerd.


Netherlands School Society @NetherlandsSchool


Huur zo snel mogelijk een auto als je een vakantie in Spanje plant
De Spaanse consumentenorganisatie OCU raadt toeristen aan om zo ver mogelijk vooraf een auto te reserveren voor de zomer. De afname van het aanbod van huurauto's is weer voelbaar, net als in 2021, maar dit keer is dat om een andere reden.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.