Doorgaan naar hoofdcontent

Webinar over kansen in zeewaterontzilting in Marokko

 
Webinar over kansen in zeewaterontzilting in Marokko
ent u werkzaam op het gebied van zeewaterontzilting? En bent u benieuwd naar uw kansen in Marokko? Neem dan op 2 juni 2022 deel aan het webinar over kansen in zeewaterontzilting in Marokko.


General Council Meeting – 28 June 2022 – Utrecht
Dear member of NICCT, We have the pleasure of inviting you for the General Council Meeting (GCM) which will take place on the 28th of June from 15.00 hrs onwards at Van der Valk, Stationsweg 91, 3621 LK Breukelen.  PROGRAM:15.00-15.30 hrs  Registration attendees with coffee, tea, biscuit15.30-16.45...


18 juni | NCM Midzomerfeest
Op zaterdag 18 juni vindt ons jaarlijkse NCM midzomerfeest plaats. Vanaf 19.30 uur bent u van harte welkom! We hebben een prachtige locatie gevonden gelegen direct aan zee met uitzicht op de Isla. Het is vlakbij het kerkje in Isla Plana. Voor leden is het GRATIS !!!...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.