Doorgaan naar hoofdcontent

31 mei & 1 juni 2022: Symposium Small languages, big ideas

 
31 mei & 1 juni 2022: Symposium Small languages, big ideas
Small languages, big ideas (SLBI) 2022 op donderdag 30 juni en vrijdag 1 juli brengt onderzoekers samen die werken aan Germaanse talen vanuit verschillende taalkundige disciplines zoals fonetiek, fonologie, morfologie, syntaxis, semantiek, pragmatiek, sociolinguïstiek, historische linguïstiek,...


Data on 14-day notification rate of new COVID-19 cases and deaths
Data in various file formats on the 14-day notification rate of newly reported COVID-19 cases per 100 000 population and 14-day notification rate of reported deaths per million population by week and country, in the EU/EEA and the UK.


Leerkrachten PO en VO
Zurich, Zwitserland


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.