Doorgaan naar hoofdcontent

ACM sets maximum rates for the distribution of electricity in the Caribbean Netherlands

 
ACM sets maximum rates for the distribution of electricity in the Caribbean Netherlands
The Netherlands Authority for Consumers and Markets [Autoriteit Consument en Markt] (ACM) has set maximum rates for the distribution of electricity in the Caribbean Netherlands. The rates are increasing significantly as of the 1st of  July 2022 because fossil fuels are used to produce electricity...


Nederlanders in Tunesië (Hollandais en Tunisie) @nederlandersintunesie


Martijn Baas – verstoppertje/piiloleikki – tentoonstelling in Malva, Lahti
Eind april vlak na Koningsdag is eindelijk ook in Lahti een nieuw kunstmuseum geopend, genaamd Malva. Voor de openingsceremonie waren zowel de Nederlandse ambassade als de Nederlandse Vereniging in Finland uitgenodigd. De opening van het museum is mede speciaal, omdat als eerste de tentoonstelling...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.