Doorgaan naar hoofdcontent

Bijpraatlunch Gabian

 
Bijpraatlunch Gabian
Bijpraatlunch in Gabian. Deze maandelijkse 'no nonsense' bijeenkomst wordt georganiseerd door enkele NVLR-leden in de Hérault om zo, op een ongedwongen manier elkaar te ontmoeten. Eerst drinken we koffie of iets anders aan de bar of buiten en aansluitend schuiven we aan tafel voor de lunch....


Lezing over Frida Kahlo en Diego Rivera
Viva Mexico! Een lezing over het schildersduo Frida Kahlo en Diego Rivera. De Mexicaanse schilderes Frida Kahlo wordt vandaag de dag nog steeds gezien als een symbool voor het feminisme. Haar vrijgevochten geest was een toonbeeld voor vrouwen wereldwijd. Zo weigerde Kahlo pertinent om haar...


Bijeenkomst KBOV 4 juli


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.