Doorgaan naar hoofdcontent

CBP BES ziet toe op de naleving van de Wet Bescherming persoonsgegevens BES (Wbp BES)

 
CBP BES ziet toe op de naleving van de Wet Bescherming persoonsgegevens BES (Wbp BES)
De Commissie toezicht bescherming persoonsgegevens BES (CBP BES) is actief met toezicht en handhaving op de verwerking van persoonsgegevens door de publieke- en private sector in Caribisch Nederland.


Embassy of the Netherlands in Sweden @DutchEmbassySweden
Vi välkomnade två nya nederländska medborgare idag. Mohsen Farangi till vänster och Nicolas Poblete till höger håller i sina nyförvärvade intyg eller meddelande om medborgarskapet. Det blev lite högtidligt med kaffe och kakor, och så var partners, släkt, och kollegor från ambassaden...


FEIERABEND WOEMIBO | DBAV & GBA Joint Networking Event
On Wednesday 25 May - Dutch Business Association Vietnam and German Business Association had an amazing joint networking night. More than 100 members and friends attended the event at the beautiful ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.