Doorgaan naar hoofdcontent

Corona: ongunstige cijfers

 
Corona: ongunstige cijfers
Alle indicatoren duiden erop dat het virus aan zijn vierde ronde bezig is. In het voorbije etmaal 147.248 nieuwe besmettingsgevallen, in hetzelfde etmaal een week eerder 95.217. De 'taux d'incidence'...


Dutch Church London @nederlandsekerk
Leven naar de toekomst Hoe geef je vorm aan je leven als een duidelijk perspectief op de toekomst ontbreekt? Vanmorgen worden we opnieuw geconfronteerd met Ruth, die als buitenlandse weduwe leeft in een land dat haar onbekend is. Hoe ziet haar onzekere toekomst eruit en welke rol speelt God...


NLBC.FR: MVRDV private tour and lunch
On Friday July 1, 2022, NLBC and MVRDV organise a private tour to discover the exhibition Agir at ArchiLib Gallery followed by lunch in Paris.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.