Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Centre @TheDutchCentre

 
Dutch Centre @TheDutchCentre
Mis dit fantastische optreden niet, VANAVOND bij het Dutch Centre! De winnaars van het Leids Cabaret Festival 2022 zijn nu bekend, en deze drie cabaretiers zijn op weg naar Londen! Voordat deze drie performers op theatertour gaan in Nederland, spelen ze eerst op donderdag 16 juni in het Dutch...


Leerkracht
Nairobi, Kenia


Embassy of the Netherlands in Denmark @nlembassydenmark
Anne Geurts from the Port of Rotterdam took part in our debate at Folkemødet on hydrogen's role in the green transition. The main message from today was that we need to move from visions to projects. #fmdkWatch video on Facebook.com


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.