Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Club Abel Tasman @DutchClubAbelTasman

 
Dutch Club Abel Tasman @DutchClubAbelTasman
Coming up at Carnegie Hall


Dutch Church London @nederlandsekerk
Zondag 26 juni 2022 2e zondag van de zomer. In vier speciale diensten lezen we deze weken het hele bijbelboek Ruth door. Een novelle over liefde, trouw, vreemdelingschap en kracht. Deze tweede zondag gaat het over oogsten, over overvloed en tekort en over de vraag wie mogen delen in de oogst. Is...


Dutch Church London @nederlandsekerk
Zondag 26 juni 2022 2e zondag van de zomer. In vier speciale diensten lezen we deze weken het hele bijbelboek Ruth door. Een novelle over liefde, trouw, vreemdelingschap en kracht. Deze tweede zondag gaat het over oogsten, over overvloed en tekort en over de vraag wie mogen delen in de oogst. Is...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.