Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Club Wellington @dutchclubwellington

 
Dutch Club Wellington @dutchclubwellington
Spelletjes/games at the Dutch club has moved to Sunday afternoons monthly - starting from this Friday 12 June, from 2pm with the regular Sunday social afternoon at Avalon House. A variety of games will be available for all ages from young children to adults. The traditional sjoelbak (shuffleboard),...


Zoektocht in Spanje naar de ontvangers van 20.000 niet bezorgde brieven
Een voormalige postbode is gearresteerd voor het verzamelen van 20.000 niet-bezorgde brieven in zijn huis. De brieven, die in de jaren 2012 en 2013 moeten zijn verstuurd, zijn gevonden door een aannemer bij een verbouwing van een woning in Biar.


Nederlands / Australisch SBS Dutch nieuwsbulletin van woensdag 8 juni 2022


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.