Doorgaan naar hoofdcontent

Geboorten in Spanje dalen naar laagste niveau ooit

 
Geboorten in Spanje dalen naar laagste niveau ooit
Met iets minder dan 337.000 baby's die vorig jaar werden geboren, zag Spanje het laagste aantal geboorten sinds het begin van de registratie in 1941, volgens een onderzoek dat woensdag werd vrijgegeven.


Morning Nature Walks
MORNING NATURE WALKS Jeanette van Hattem hosts the Friday Free Nature Walk. She loves the great outdoors, local walks, trails and forest and dyke. She discovers something new every day and would like to share with people that have the same interest or want to learn about their natural surroundings....


'De papieren man': Boekenbeursperikelen, de herontdekking van Felix Timmermans en veel prijzennieuws
Onverwachte bewegingen in boekenbeursland, Bart Moeyaert die Timmermans herontdekt, literaire verfilmingen en literair prijzennieuws.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.