Doorgaan naar hoofdcontent

Grootkruis in de Huisorde van Oranje voor Prinses Mabel

 
Grootkruis in de Huisorde van Oranje voor Prinses Mabel
Zijne Majesteit de Koning heeft bij Koninklijke Beschikking van 16 juni 2022 aan Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Mabel het Grootkruis in de Huisorde van Oranje verleend voor haar vele verdiensten voor het Huis. De versierselen zijn op 26 juni aan Prinses Mabel uitgereikt.


LanguageOne Singapore @LanguageOneSingapore


Erasmus Huis @ErasmusHuisJakarta
"Tjampoer" is a collaborative dance by Danstheater AYA (the Netherlands) and Maharani Dance (Indonesia), a result of a month-long art residency at PSBK Yogyakarta. During their residency, the group searched for a form for the things that are happening, while at the same time getting to know and...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.