Doorgaan naar hoofdcontent

Hittegolf Spanje bereikt hoogtepunt op woensdag maar houdt langer aan

 
Hittegolf Spanje bereikt hoogtepunt op woensdag maar houdt langer aan
De piek van de hittegolf in Spanje zal vandaag, woensdag 15 juni, worden bereikt. Hoewel eerder werd verwacht dat het vanaf donderdag koeler zou worden, houdt de zengende hitte tot minimaal zaterdag aan. Zorgt de naderende DANA dan na het weekend wel voor koelte?


48 zwarte vlaggen voor vervuiling en milieumisstanden Spaanse stranden
De milieubeweging 'Ecologistas en Acción' heeft 48 zwarte vlaggen toegekend aan Spaanse stranden die in negatieve zin opvielen door vervuiling en slecht kustbeheer.


Ondanks de crisis viert Haïti het jaarlijks boekenfestival
Goed nieuws uit Haïti is al jaren zeldzaam. De berichten gaan bijna altijd over aardbevingen, orkanen, ontvoeringen en moorden. Het gros van de ruim elf miljoen inwoners zou het liefst het eiland willen verlaten. En tóch, toch zijn er Haïtianen die de moed niet verliezen en keer op keer weer mooie...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.