Doorgaan naar hoofdcontent

Is het kraanwater in Spanje veilig om te drinken?

 
Is het kraanwater in Spanje veilig om te drinken?
Tijdens een vakantie in Spanje denken veel mensen ten onrechte dat ze het water uit de kraan niet kunnen drinken. Ze kopen flessenwater en gebruiken dat als drinkwater en om mee te koken. Al die plastic flessen trekken echter een zware wissel op het milieu.


27 immigranten overleden tijdens massale grensbestorming in Melilla
Volgens bronnen van de lokale autoriteiten van de Marokkaanse provincie Nador, grenzend aan de Spaanse enclave Melilla in Noord-Afrika, zijn 27 immigranten vrijdag omgekomen bij de massale aanval op de Spaanse grens om Europa binnen te komen.


Prinses Margriet reikt eremedaille voor Kunst en Wetenschap uit aan Ton Wiggers
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden heeft zaterdag 25 juni 2022 de eremedaille voor Kunst en Wetenschap van de Huisorde van Oranje uitgereikt aan de oprichter en algemeen directeur van dansgezelschap Introdans, Ton Wiggers. De uitreiking volgde op de End of...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.