Doorgaan naar hoofdcontent

Junior Communicatiemedewerker

 
Junior Communicatiemedewerker
Voorburg, Nederland


Spanje noteert opnieuw hoogste werkloosheid van heel Europa
Opnieuw voert Spanje de ranglijst van Europese landen aan als het gaat om werkloosheid. In april bedroeg het werkloosheidscijfer van Spanje 13,3 procent. Een percentage dat een schril contrast vormt met het Europese gemiddelde dat niet eerder zo laag was.


Prinses Beatrix bij eerste Herman Tjeenk Willink-lezing
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden heeft donderdagmiddag 2 juni in Den Haag de eerste Herman Tjeenk Willink-lezing bijgewoond. De Raad van State heeft de lezing ingesteld ter gelegenheid van de 80e verjaardag van Herman Tjeenk Willink.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.