Doorgaan naar hoofdcontent

Kabinet richt nieuwe crisisorganisatie op voor bestrijding toekomstige pandemieën

 
Kabinet richt nieuwe crisisorganisatie op voor bestrijding toekomstige pandemieën
De ministerraad heeft op voorstel van minister Kuipers van Volksgezondheid, Welzijn en Sport ingestemd met de oprichting van een Landelijke Functionaliteit Infectieziektebestrijding (LFI). Met deze nieuwe organisatie wordt de landelijke regie op de infectieziektebestrijding ten tijde van een...


Groei van levensgevaarlijke vorm van toerisme in Spaans binnenland
Spanje is 's werelds grootste producent van opium. Op meer dan 11.000 hectare, met name in Castilla-La Mancha, maar ook in de provincies Valladolid, Burgos en Palencia langs de oevers van de Taag, groeien de 'koninklijke klaprozen' die hiervoor de basis vormen.


Tweederde van Spanjaarden is voor een rookverbod op terrassen en stranden
Ter gelegenheid van de Werelddag zonder tabak op 31 mei hield IMOP-BERBES een enquête en achterhaalde dat tweederde van de Spanjaarden voorstander is van een rookverbod op terrassen, in sportstadions en op stranden.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.