Doorgaan naar hoofdcontent

Koning spreekt met gedupeerden kinderopvangtoeslag

 
Koning spreekt met gedupeerden kinderopvangtoeslag
Zijne Majesteit de Koning heeft woensdagochtend 15 juni gesproken met een kleine groep gedupeerden van de problemen met de kinderopvangtoeslag. Het gesprek vond plaats op Paleis Noordeinde.


Presse: Corona – weinig geruststellend
Ook in Frankrijk lijkt het virus aan een comeback bezig. In het voorbije etmaal 65.425 nieuwe besmettingsgevallen, in hetzelfde etmaal een week terug 53.802. Verder is de 'taux d'incidence' (aantal...


Update Spaanse meest gezochte criminelen - Luis Martinez Calleja gearresteerd
Een nieuwe arrestatie brengt het aantal meest gezochte criminele Spanjaarden op 8. Luis Martinez Calleja ontsnapte uit hechtenis toen hij in 2014 naar een ziekenhuis werd overgebracht. Sindsdien leeft hij op vrije voeten. Tot nu!


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.