Doorgaan naar hoofdcontent

La Toja: Het kleine Spaanse eiland met drie spa’s, een golfbaan en zeepfabrieken

 
La Toja: Het kleine Spaanse eiland met drie spa's, een golfbaan en zeepfabrieken


Palácio Nacional de Queluz
Tijdens mijn laatste bezoek aan Portugal werden er de nodige kastelen en paleizen bezocht. Eén voor één zal ik ze hier de revue laten passeren. Want allen waren het bezoeken meer dan waard! Na het imposante Palácio Nacional de Mafra dit keer eentje in Lissabon; het 18de-eeuwse paleis Palácio...


Beklimmen tempel niet meer inbegrepen bij entreeprijs Borobudur
Als het aan de coördinerend minister van Maritieme Zaken en Investeringen van Indonesië ligt, zal het beklimmen van de Borobudur in de nabije toekomst niet meer inbegrepen zijn bij de entreeprijs. Bezoekers die de reliëfpanelen en de stoepa's met daarin boeddhabeelden van dichtbij willen bekijken,...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.