Doorgaan naar hoofdcontent

Maria Fiselier - Parlami d'Amore Mariú | TIJD VOOR MAX

 
Maria Fiselier - Parlami d'Amore Mariú | TIJD VOOR MAX


De Nederlandse School Parijs @DeNederlandseSchoolParijs
Gisteren kwam Zigola Pioppo op school vertellen over planten en muziek. Haar kunstinstallatie is 5-6-7 juni te zien in de jardin Catherine Labouré (7e arrondissement)! De eerste zakjes aarde voor Henry kwamen gisteren ook al binnen! Als u Henry zelf een zakje aarde wilt geven en meelopen naar...


Treffen bij Strozzi – Juli
Na een wat langere noodgedwongen pause komen de oudere jongeren elke eerste woensdag van de maand weer bij elkaar in Café Strozzi om de laatste stand van zaken in de wereld te bespreken. Natuurlijk ook de belangrijke zaken zoals verjaardagen! Bitterballen zijn…


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.