Doorgaan naar hoofdcontent

‘Normaal’ bestaat niet in het Haarlemse Museum van de Geest

 
'Normaal' bestaat niet in het Haarlemse Museum van de Geest
Het psychiatriemuseum in het Haarlemse Dolhuys vond zichzelf opnieuw uit als Museum van de Geest. Het kreeg daarvoor de Museum of the Year Award 2022.


Huurauto's onbetaalbaar deze zomer in Spanje langs de kusten
Als je deze zomer een auto wilt huren langs de Spaanse kust kun je rekenen op hoge prijzen. Die schieten omhoog vanwege de schaarste van het aanbod. De verhuurbedrijven zijn er niet in geslaagd om hun wagenpark uit te breiden.


Nooit meer te warm in Spanje met een koelvest
Spanje zucht onder de vroegste hittegolf ooit. Dat belooft wat voor de naderende zomer. Maar een gewaarschuwd mens telt voor twee. Want hoe prettig is het als je zonder problemen de hete dagen door kunt komen? Pak daarom meteen je koelvest uit de kast.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.