Doorgaan naar hoofdcontent

NTCC - Netherlands-Thai Chamber of Commerce @ntccth

 
NTCC - Netherlands-Thai Chamber of Commerce @ntccth
Chiang Mai is one of the prime agricultural and food hubs of Thailand. Year after year, foodtech startups have come and go. And it's now time to ask, how will DeepTech play a role in the agrofood scene? Join us at tenth edition of Tech & The City by Global Startup Hub Thailand​, supported by NIA...


Jokowi wil boodschap van Zelensky overbrengen aan Poetin
De Indonesische president Joko 'Jokowi' Widodo heeft aangeboden een boodschap van zijn Oekraïense ambtgenoot Volodymyr Zelensky over te brengen aan de Russische president Vladimir Poetin in een poging de hoop op vrede te vergroten.  Na een 11-uur lange treinreis vanuit Polen is president...


15x Spaanse, Nederlandse en Belgische 2-euromunten die meer geld waard zijn
Elk Euroland mag jaarlijks twee herdenkingsmunten uitbrengen en ook Spanje, Nederland en België doen dit waardoor de waarde van deze munten vaak hoger is dan 2 euro, zoals deze 15x 2-euromunten.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.