Doorgaan naar hoofdcontent

NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo

 
NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo


Geen nul-emissietarief voor vliegverkeer naar Canarische Eilanden
De Canarische Eilanden zijn vrijgesteld van het Europese nul-emissietarief voor luchtvervoer. Vluchten die op de eilanden aankomen, hoeven niet de belasting op het verbruik van vliegtuigbrandstof te betalen die de EU wil invoeren.


Het is bloedheet in Spanje met 43 graden als recordtemperatuur
Grote delen van vooral het binnenland van Spanje zuchten onder de vroegste hittegolf in de geschiedenis. Deze barstte op zondag echt los met ongekende temperaturen in Jaén, Sevilla, Badajoz en Ciudad Real.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.