Doorgaan naar hoofdcontent

NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo

 
NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo


'Historische verkiezingsoverwinning voor de Partido Popular in Andalusië
De Partido Popular (PP) heeft zondag een verbluffende overwinning behaald bij de verkiezingen in Andalusië. Juanma Moreno gaat de Zuid-Spaanse deelstaat met een absolute meerderheid regeren. Daarbij is steun van het extreemrechtse Vox niet meer nodig.


Spanje in greep van verwoestende bosbranden
De hoge temperaturen, die plaatselijk opliepen tot ver boven de 40ºC, hebben in heel Spanje geleid tot het uitbreken van bosbranden. In de buurt van de Portugese grens leidde het tot de evacuatie van elf volledige dorpen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.