Doorgaan naar hoofdcontent

Oh! My Cod Foodtours

 
Oh! My Cod Foodtours
Telkens als ik in Lissabon ben probeer ik wat nieuws te doen/ontdekken. Dit keer stond er een foodtour op de planning! We kozen voor de Original Lisbon Food & Wine tour van Oh! My Cod Foodtours. Deze tour heeft verschillende stops, allemaal in restaurants en winkels gerund door lokale families...


Nederlandse School Kaapstad @NLschoolkaapstad


Prinses Margriet en prof. mr. Pieter van Vollenhoven bezoeken End of Season van Introdans
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden en prof. mr. Pieter van Vollenhoven wonen zaterdagavond 25 juni de voorstelling End of Season van Introdans bij in Stadstheater Arnhem. Prinses Margriet is beschermvrouwe van Introdans. Het dansgezelschap bestaat dit jaar vijftig jaar.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.