Doorgaan naar hoofdcontent

Ontdek kansen in afvalbeheer in Egypte bij onze online bijeenkomst

 
Ontdek kansen in afvalbeheer in Egypte bij onze online bijeenkomst
Bent u actief op het gebied van afvalbeheer? En wilt u weten wat uw zakelijke kansen zijn in Egypte? Neem dan op 4 juli deel aan de digitale rondetafelbijeenkomst over afvalmanagement in Egypte. De ...


Innovatiemissie duurzame luchtvaart Toulouse
Bent u bezig met onderzoek, ontwikkeling of productie gericht op nieuwe duurzame vliegtuigtechnologie? En wilt u uw krachten bundelen met de Franse lucht- en ruimtevaart sector? Ga dan mee met de ...


14.000 euro per maand betalen voor een Spaanse spooktrein
Met publiek geld wordt in Spanje niet altijd goed omgesprongen. Enerzijds wordt het niet goed uitgegeven of gaat naar niet-levensvatbare projecten. Of overheidsdienaars steken een deel ervan in eigen zak nadat ze lucratieve deals hebben gegund aan 'vriendjes'.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.