Doorgaan naar hoofdcontent

Op deze plekken in Spanje worden mensen het oudst

 
Op deze plekken in Spanje worden mensen het oudst
Vrouwen worden vaak ouder dan mannen. Niet alleen het geslacht, maar ook de plek waar je woont in Spanje lijkt doorslaggevend te zijn als het gaat om een langere levensverwachting. Uit statistieken blijkt dat in deze Spaanse gemeentes mensen het oudst worden.


Record LNG-leveringen voor Polen in mei: ambtenaren
Polen heeft vorige maand een record 450.000 metrische ton vloeibaar aardgas (LNG) beveiligd van internationale leveranciers, terwijl het alternatieven zoekt voor Russisch gas na Moskou's invasie in Oekraïne, volgens ambtenaren. Record LNG-leveringen voor Polen in mei Citaatfoto: Clean Fuel...


Huiswerk 09 juni 6/7
Voor project: Iedereen stuurt vragen en onderwerpen naar Anne. De volgende les zal Anne alles Read more


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.