Doorgaan naar hoofdcontent

RPO, a solution that will set the base for Human Resources in Mexico.

 
RPO, a solution that will set the base for Human Resources in Mexico.
In Mexico, the approval of the reform to regulate outsourcing promoted new business models for human resources enterprises, effective models that are not that well known by companies, but can offer ...


Pyli-Meteora moet UNESCO Global Geopark worden
Griekenland wil dat de gebieden Meteora en Pyli in Thessalië worden opgenomen in het netwerk van UNESCO Global Geoparken. Vice-minister van Milieu Giorgos Amyras en de gouverneur van Thessalië Kostas Agorastos hebben een overeenkomst getekend en gaan een aanvraagdossier opstellen. Er zijn nu 177...


'Normaal' bestaat niet in het Haarlemse Museum van de Geest
Het psychiatriemuseum in het Haarlemse Dolhuys vond zichzelf opnieuw uit als Museum van de Geest. Het kreeg daarvoor de Museum of the Year Award 2022.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.