Doorgaan naar hoofdcontent

Spaanse bedrijven ontdekken de metaverse

 
Spaanse bedrijven ontdekken de metaverse
De metaverse is hot. Met economische vooruitzichten die een enorm commercieel potentieel voor deze nieuwe virtuele ruimte suggereren, willen steeds meer (Spaanse) bedrijven deel uitmaken van dit meeslepende universum.


Schiphol plaatst borden in de terminal met actuele wachttijd tot de securitycontrole
Deze schermen staan om te beginnen in Vertrekhal 1 en komen binnenkort ook op andere plekken in de terminal. Deze borden zijn een aanvulling op de reguliere schermen vlakbij de securitycontrole, waar Schiphol haar reizigers al informeerde over de actuele wachttijd. Door de nieuwe schermen zien ook...


Oekraïne en de impact voor ondernemers
De inval van Rusland in Oekraïne heeft veel impact, ook voor ondernemers in Nederland. Denk aan sancties voor Russische bedrijven of personen, stijgende energielasten en een tekort aan ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.