Doorgaan naar hoofdcontent

Spanje krijgt extra cadeau van Portugal na overwinning in Nations League

 
Spanje krijgt extra cadeau van Portugal na overwinning in Nations League
Zondagavond sleepte Spanje de tweede overwinning binnen de Nations League 2022/23 in de wacht. In het warme Málaga speelde het Spaanse team tegen Tsjechië. Pas na afloop van de wedstrijd hoorde Spanje over het extra cadeau van Portugal.


17 mei 2022 | Excursie naar Elche
Jan Duijts is bezig met het organiseren van een excursie naar Elche. Op dinsdag 17 mei gaan we met eigen vervoer vanaf Mariano's op Camposol naar Elche. We parkeren bij het "oficina de turismo, daar halen we een plattegrond op en meer toeristische folders. Daarna...


27 april 2022 | NCM Koningsdag
Dit jaar hebben we - op Koningsdag 27 april - een Koningsrit per auto voor u georganiseerd! De rit is uitgezet door Chiel en Jan en is ongeveer 55 kilometer lang als u de juiste route neemt natuurlijk. Onderweg moet u een aantal opdrachten uitvoeren. U krijgt, tijdens...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.