Doorgaan naar hoofdcontent

Subsidies in Spanje voor het opwekken van je eigen elektriciteit

 
Subsidies in Spanje voor het opwekken van je eigen elektriciteit
Spanje heeft diverse subsidies om zelfvoorzienend te worden voor je eigen energiegebruik. Het is handig om te weten welke subsidies dat zijn en hoe je de juiste steun voor je project krijgt. Een overzicht en enkele tips & tricks vind je in dit artikel.


Hittegolf in aantocht in grote delen van Spanje
Een hittegolf met temperaturen tot rond de 40 graden Celcius bereikt aanstaande donderdag Spanje. Tot die tijd zal een ongebruikelijke en intense periode van hitte al grote delen van het land domineren. De intensiteit is alleen groter vanaf donderdag.


Ambassade des Pays-Bas en France @AmbassadePaysBasFrance
Merci à ceux qui ont combattu et donné leurs vies pour notre #liberté ! Aujourd'hui c'est le 78ème anniversaire de #DDay en #Normandie. L'ambassadeur


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.