Doorgaan naar hoofdcontent

Twee Spaanse wijngebieden bij beste 10 in Europa

 
Twee Spaanse wijngebieden bij beste 10 in Europa
Na een dip tijdens de coronapandemie is de consumptie van wijn in Spanje bijna terug op het oude niveau. Spanjaarden drinken gemiddeld meer dan 20 liter wijn per persoon per jaar. Ze drinken bovenal wijnen uit hun eigen land.


Feb 4, 2022
BERICHT VAN DE AMBASSADE: Nieuws voor alle Nederlanders in Penang (en omgeving): op vrijdag 25 februari is de Nederlandse ambassade aanwezig in Penang met een 'pop-up ambassade'. Tijdens deze dag zullen wij onze consulaire dienstverlening aanbieden op locatie. Wilt u een paspoortaanvraag doen? Of...


Dutch Centre @TheDutchCentre
Join us tomorrow (Tuesday 7 June) for an exclusive #NederlandseCityLunches talk (in Dutch) with writer and anthropologist Joris Luyendijk on privilege and inequality in the Netherlands. We'll hear about his new book, "De zeven vinkjes: Hoe mannen zoals ik de baas spelen" ("The Seven Ticks: How...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.