Doorgaan naar hoofdcontent

Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen

 
Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen
Wist je dat Hollandse nieuwe eigenlijk Noors is? Lees er meer over in dit artikel. https://www.telegraaf.nl/c/33398097/Het geheim van de Hollandse Nieuwe (die helemaal niet zo Hollands is!)www.telegraaf.nlElk jaar kijken we weer halsreikend uit naar de Hollandse Nieuwe, waarvan het eerste vaatje...


Nederlandse Vereniging in Guatemala @nederlandsevereninginginguatemala
gisteren


Melilla: een "goed opgelost" bloedbad volgens Spaanse premier
Ngo's spreken van 27 doden en volgens de Marokkaanse en Spaanse autoriteiten staat de officiële teller op 23 doden. Dat kan nog oplopen, want er zijn veel ernstige gewonden gevallen bij de massale aanval op de Spaanse grens in Melilla van vrijdag.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.