Doorgaan naar hoofdcontent

Voorwoord Juni 2022

 
Voorwoord Juni 2022
Er gebeurt nu te veel in de wereld, maar Antarctica blijft betoverend mooi. Het gaat ons niet lukken een activiteit naar Antarctica te organiseren, maar het is ons wel gelukt Antarctica naar onze activiteit te brengen. Zondag 27 maart om 15.00 uur EEST (14.00 uur CEST) zullen we in combinatie met...


Patatas a la marinera / Aardappelen à la marinera


Festas de Lisboa 2022
Feestje!!! Na twee jaar corona ellende en afgelaste festiviteiten kan en mag het eindelijk weer. De Festas de Lisboa zijn dus na twee jaar afwezigheid eindelijk weer van start gegaan. Juni is en blijft de leukste maand voor een bezoek aan Lissabon! De video van deze week geeft je een idee qua...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.