Doorgaan naar hoofdcontent

Wandel je gemoedsrust tegemoet op de Camino de Santiago

 
Wandel je gemoedsrust tegemoet op de Camino de Santiago
Onze 'niets-tijd' wordt steeds meer opgeslokt door al onze bezigheden. Alle tijdbesparende uitvindingen ten spijt, lijkt het juist alsof de tijd steeds sneller gaat en we er minder van over houden. Dat betekent dat we geen tijd meer over hebben voor bezinning.


Nieuw boek over taalattitudes door Dr. Ruth Kircher
Mercator / Fryske Akademy-ûndersiker Dr. Ruth Kircher is co-redacteur van het boek 'Research Methods in Language Attitudes'.


Maximaal 3 minuten wachten bij telefonische klantenservice in Spanje
De ergernis ontstaat door ervaring vaak al bij voorbaat: je moet een klantenservice bellen van een of andere instantie of bedrijf en weet al dat het je tijd gaat kosten. De vraag is vaak ook of het je überhaupt gaat lukken een mens van vlees en bloed aan de lijn te


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.