Doorgaan naar hoofdcontent

Aantal rijken in Spanje voor het eerst sinds 2013 gedaald door pandemie

 
Aantal rijken in Spanje voor het eerst sinds 2013 gedaald door pandemie
De pandemie vormde een keerpunt voor een een groot aantal trends. Een daarvan is de daling van het aantal belastingplichtigen in Spanje in de hoogste inkomensgroep, voor mensen met een inkomen van meer dan 601.000 euro.


Werkloosheid in Spanje op laagste niveau sinds 2008
Spanje sloot juni af met 116.000 nieuwe banen. Het aantal werklozen blijft dalen en bedraagt minder dan 2,9 miljoen. Deze cijfers bevestigen de positieve trend in de werkgelegenheid, ondanks de hoge inflatie die nog even aan kan houden.


DHC Hockey Hong Kong @DHCHKHockey


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.