Doorgaan naar hoofdcontent

Aantal rookvrije stranden en zwemplekken in Andalusië dit jaar weer toegenomen

 
Aantal rookvrije stranden en zwemplekken in Andalusië dit jaar weer toegenomen
De stranden aan de Andalusische kust gaan nog een jaar door met het rookverbod. Het is een initiatief van het regionale ministerie van Gezondheid en Gezin om de bevolking bewust te maken van de negatieve gevolgen van roken.


Embassy of the Netherlands in Ireland @DutchEmbassyDublin
Women's Euros 2022 continue tonight as the Netherlands takes on group C rivals Portugal at 8pm. #weuro2022 Veel succes @oranje_vrouwen


Romania: OMV Petrom starts production of sustainable aviation fuel
OMV Petrom, the largest integrated energy company in Southeastern Europe, announced that it would produce sustainable aviation fuel (SAF) at the Petrobrazi refinery by co-processing locally produced rapeseed oil.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.