Doorgaan naar hoofdcontent

‘Album van de Caraïbische poëzie’: dwars en geketend

 
'Album van de Caraïbische poëzie': dwars en geketend
Onrust tekent deze bloemlezing van vier eeuwen verzen uit Suriname en zes eilanden in de Caraïben. Of het nu gaat om gedichten van Shrinivási en Radna Fabias, rapnummers van Typhoon of volkse liedjes en reclameteksten.


Ambassadeur Jan Versteeg @AmbassadeurJanVersteeg


VS kopen nieuw raketafweersysteem voor Oekraïne
De VS zullen deze week de aankoop aankondigen van een geavanceerd raketverdedigingssysteem voor Oekraïne voor de middellange tot lange afstand, zo meldden nieuwe verkooppunten maandag. VS kopen nieuw raketafweersysteem voor OekraïneDe NASAMS oppervlakte-lucht raketlanceerder.Foto: Wikimedia...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.