Doorgaan naar hoofdcontent

De beste stranden van Spanje om te surfen

 
De beste stranden van Spanje om te surfen


Recept: Queijinhos do Céu
Het is weer tijd voor een hemels gerecht uit de Portugese keuken. Dit maal Queijinhos do Céu; hemelse kaasjes. Al heeft het weinig met kaas te maken, maar is het een zoet gebakje. De naam komt van de vorm van het taartje. Queijinhos do Céu zijn een typische zoetigheid op basis van eieren en...


Nieuwsbrief juni 2022
In de nieuwsbrief van juni een interview met Peter Jan Margry over de Bedevaartsbank, waarvan de collectie vorige maand werd overgedragen aan het Katholiek Documenatie Centrum in Nijmegen. De geschiedenis van de Bedevaartsbank loopt parallel aan de academische loopbaan van Margry, die later dit...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.