Doorgaan naar hoofdcontent

De Kythera Summer Edition is terug

 
De Kythera Summer Edition is terug

  De Kythera Summer Edition is terug, na twee jaar afwezigheid vanwege alle corona perikelen. En hoe! Ook is er een kleine bijdrage van mijn hand omdat ik me ongerust maak over de industrialisatie plannen voor Kythera. Zoals je zult lezen in deze half Engelse en half Griekse versie zijn er vele eilanders die zich mede bekommeren over de toekomst.... Lees verder....

The post De Kythera Summer Edition is terug appeared first on Weblog van Xenonas Fos ke Choros - een Grieks eiland.Handelsmissie ASEAN-5 afvalbeheer & circulaire economie naar IGEM Maleisië
Bent u een Nederlands bedrijf met oplossingen voor effectief afvalmanagement? Zoekt u naar klanten in Zuidoost-Azië? En wilt u samen met partners werken aan oplossingen die bijdragen aan een ...


Voedselalarm voor vanille ijs in bekers van Häagen-Dazs
In vanille ijs van verschillende batches met verschillende houdbaarheidsdata van het merk Häagen-Dazs zitten misschien kleine hoeveelheden van het gewasbeschermingsmiddel ethyleenoxide. Het gaat om de bekers van 460 ml.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.