Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Chamber of Commerce in the Philippines Inc. - DCCP @pnbc.ph

 
Dutch Chamber of Commerce in the Philippines Inc. - DCCP @pnbc.ph
"President Ferdinand R. Marcos, Jr., who is also his own Agriculture Secretary, has called on the Department of Public Works and Highways (DPWH) to focus on infrastructure projects that benefit food security, Public Works Secretary Manuel M. Bonoan said. "The President has instructed the...


Samenwerking AIVD en Agentschap Telecom op gebied van cybersecurity
De AIVD en Agentschap Telecom gaan intensiever samenwerken bij het certificeren van IT-producten en -diensten die de overheid, vitale sectoren en bedrijfsleven gebruiken. Dat maakt de samenleving weerbaarder tegen cyberaanvallen. Bas Dunnebier, hoofd Nationaal Bureau voor Verbindingsbeveiliging, en...


Nieuwsbrief 2022-2, gecorrigeerd
In de tweede nieuwsbrief van 2022 betreffende het tweede kwartaal 2022 werkte de link naar "Nederland inreizen en corona" niet. In deze gecorrigeerde versie werkt de link wel. Voor de juiste versie van de nieuwsbrief, klik hier. Excuses voor de eventuele overlast.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.