Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Trading Post Heritage Network @dutchtradingpostheritagenetwork

 
Dutch Trading Post Heritage Network @dutchtradingpostheritagenetwork
Kota Tua, or "the old town" is the historical heart of Jakarta, built by the VOC on the ashes of Jayakarta, which was completely destroyed before they rebuilt the entire city based on a Dutch city building format. Jakarta has evolved several times over, and now the Indonesian government is...


Wat betekent Welcome to Country?


De Gemoedsrust van Vanzelfsprekendheid
Het is begin juli en de zon schijnt tierig in Nederland. Soms dagen met een wolkje en een regenbuitje, maar ook vele dagen zonder een wolkje aan de lucht. Geen wolkje aan de lucht is soms ook het gevoel dat je krijgt als je langs een vol terras loopt, waar mensen genieten van een hapje... Het...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.