Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Trading Post Heritage Network @dutchtradingpostheritagenetwork

 
Dutch Trading Post Heritage Network @dutchtradingpostheritagenetwork
The treaty between the Dutch VOC and the local Zamorin rulers in Malabar, India was signed on a 2 meter long sheet of gold! It remarkably survived and is now on display in London: https://www.ianvisits.co.uk/articles/gold-glitters-at-this-british-library-exhibition-55245/


Uitslag prijsvraag – wat wás het nou, op die foto?

Het is spontaan ontstaan, en sloeg veel meer aan dan ik had vermoed! Leuk hoor, om al die reacties via allerlei Facebookgroepen en via de mail te zien binnen stromen. Nooit gedacht dat die prijsvraag zoveel antwoorden zou opleveren! Sommige mensen hadden de verkeerde prijsvraag-foto voor ogen: Ik vond 'm zó aardig, dat ik 'm …

Uitslag prijsvraag – wat wás het nou, op die foto? Lees verder »

The post Uitslag prijsvraag – wat wás het nou, op die foto? appeared first on Termas-da-Azenha.Nederlanders in Toulouse @neerlandia.fr
Drukte op de weg door vakantieverkeer, ruim 850 kilometer file in Frankrijknos.nlDe ANWB spreekt van een "traditionele zwarte zaterdag". Volgend weekend wordt opnieuw grote drukte verwacht door vakantieverkeer.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.