Doorgaan naar hoofdcontent

Fietsen vanuit Ylläs door nationaal park Pallas-Yllästunturi

 
Fietsen vanuit Ylläs door nationaal park Pallas-Yllästunturi


Nieuwsbrief 2022-2
De tweede nieuwsbrief van 2022 betreffende het tweede kwartaal 2022 is beschikbaar. Leden van de VBNGB ontvangen de nieuwsbrief ook per e-mail. De nieuwsbrief bevat een overzicht van de acties die door het bestuur genomen zijn gedurende deze periode. Klik hier om deze nieuwsbrief te lezen.


Einde aan sloppenwijken voor seizoenarbeiders in Spaanse aarbeienteelt
Sinds het begin van deze eeuw zijn er steeds meer sloppenwijken ontstaan rond de gemeenten waar de aardbeienteelt dominant is in de Zuid-Spaanse provincie Huelva. Seizoenarbeiders hebben vaak geen andere keuze dan zich hier te vestigen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.